Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Aigo...

Mi a véleményetek az Aigo E898 MP3/MP4 lejátszóról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék új mp3 lejátszót venni karácsonyra, és ezt néztem ki magamnak, 2GB-os kiadásban.
2009. nov. 24. 15:08
 1/5 anonim válasza:

Szia! Én is ajándékba vettem, ezért még nagyon nem tudtam tesztelni. Szerintem nagyon megéri az árát (14), és a kijelzője is nagyon szép. Előnyei: az egyszerű kezelhetőség és a nagy képernyő. Sőt még rádió is van benne! Hátrány: eddig egy divx-es filmet tettem rá, ami egy ponton elakad, de ha átpörgetem rajta, akkor nincs vele probléma. Jó lenne egy érintőképernyő is, ill. ha megjegyezné melyik számot hallgattam utoljára, de ez csak finomság. Két nap teszt után 5 pontból 4,5 (ár/érték arány).


Remélem segítettem!

2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Már meggyőztem magam, és megvettem :) illetve, megvetettem ajándékba magamnak, így csak karácsonykor tudom tesztelni én is. Reméljük a legjobbakat.
2009. dec. 16. 17:35
 3/5 anonim válasza:
Nekem ilyenem van és nagyon jó tapasztalataim vannak vele, amióta visszakellett egyszer küldenem. Óvatosan ezzel mert amit az inetrnetről rendeltem, azt egyszer bekapcsoltam elsötétült a kijelző és cak a "reset" gombal lehet kikapcsolni. De mióta visszaküldtem azóta csak egy panaszom van rá, a fülhallgatója. Gyorsan tönkre megy de ez nem igazán nagy gond mert lehet újat venni. :)
2010. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Képzeld el, azóta az enyémet is vissza kellett küldenem :)) Ugyan az volt a problémája, ami a tiednek... a cég eleinte húzta a száját, de pár hét múlva küldtek egy ugyan olyat, eddig erre sincs panasz. Ma is azt használom, jelenleg 2 hónapos lehet. Az előző olyan 10 hónapos korába ment tönkre.


Én már csak ezért sem ajánlanám másnak, mert úgy látszik semelyik sem húzza ki az egy évet :)

2010. dec. 11. 18:46
 5/5 anonim válasza:
nekem azóta nincs bajom vele és már megvan vagy 2 éve! csak egy kicsit ugye karcos,meg minden de nagyon jó úgyhogy ha valakinek szerencséje van és nem kell visszaküldenie elsőre akkor én ajánlanám.xD
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!