Film felrakasa Xbox 360ra lehetseges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vettem meg az xbox 360at karacsonyra. (elo ajandek) es szeretnem megtudni hogy hogyan tudok ra filmet tenni? Jelenleg 250GB-s valtozat van es szeretnek 3-4 filmet ratenni. Angol oldalakon olvasgattam, de felek hogy azok nem mukodnenek (speci) programokkal. Tudnatok benne segiteni hogyan tudok ratenni filmet?

(tudom hogy DVD-Bluray-Pendrive mukodik, illetve avi;divX is mukodik) A Valaszokat elore is koszonom :)



2013. dec. 15. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:
a blueray nem fog menni, csak eredeti DvD+-R vagy DL lemez, vagy ha úgy írod ki mint egy rendes dvdt, adatba meg se próbáld, tehát avi, divX felejtős, max ha RGHzva van, akkor is le kell tölteni egy progit Boxra asszem valami xbox video player (xvp) vagy valami hasonó a neve...
2013. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtal, es hogy hogy nem megy a Bluray?

Tudtommal a Bluray-nek 100%osan kene mennie, illetve pendriverol teszteltem avi-s film fut rajta.

A programot koszonom, kesobb majd utananezek hogy hogyan is mukodik es hogy s'mint van ez.


Illetve ez a progi olyan hogy megkeruli a rendszert, es engedi hogy Pendrive-rol rategyem a filmet magara az xbox tarhelyere? Ha nem, akkor tud valaki ilyen mukodo modszert mondani, felteve ha van :D

2013. dec. 17. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!