Roller5 kérdése:

Szerintetek melyik tabelt pc-t vásároljam meg Acer iconia mango vagy Samsung galaxy tab 2 10.1 . illetve még szóba jöhet a ipad mini 16gb is?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 02:51
 1/5 anonim válasza:
iPad Air fanyasztikus jo
2013. dec. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az Ipad miniből a rendes vagy a Retina?Én egyébként samsungot vennék,a 10 inch az mégis csak 10 inch,és a teljesítménye is jobb.
2013. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen időközben én is a samsung mellé tettem le a voksot. Acernek a képe pixelesebb az ipad mini pedig ugyan olyan árba van mint a galaxy csak kisebb. Ezért szerintem a samsungot választom . Esetleg ha áresést vesztek észre,amit kötve hiszek. De ha mégis kérem jelezzétek :)


Köszi szépen !

2013. dec. 15. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ipad mini samu helyett:S

Android alá már nagyon gyengusz az a 2 magos proci,asszem már nincs is támogatva,nagyon zötyögős

Ipad mini ezzel szemben hasít,a legdurvább játékokat is viszi,és folyamatosan jönnek rá az új frissítések

Azt ajánlom mielőtt döntessz próbáld meg mindkettőt kézbe venni,kipróbálni,hogy a saját szemeddel győződj meg róla

2013. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha nagyon a droid felé húzol akkor inkább az acer
2013. dec. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!