Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik az Xbox...

Miért nem működik az Xbox HDMI-n keresztül?

Figyelt kérdés

Adott egy jó minűségú új TV 2 HDMI csatlakozóval. Össze szeretném kötni HDMI kábellel az Xbox-ot és a TV-t. Összedugom, beállítom, hogy a HDMI forrásról kezelje az eszközt, viszont a kép sötét marad, és hang sincs.

Mitől lehet ez? Mind a kettő csatlakozóval próbáltam.



2013. dec. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Xboxban is állítsd be.
2013. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel nincsen kép, így nem tudok mit kezdeni vele. Vagy hogy csináljam akkor?
2013. dec. 16. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól csatlakoztattad a HDMI -t a TVbe, tehát beér rendesen, mert volt már ilyen, jónak kell lennie. A másik megoldás, új HDMI kábel vásárlása.
2013. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
azért nem müködik mert nem akar :P de holnap okosabbak leszünk ;)
2013. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
ezt az egyenletet old meg és menni fog :) ∂P/(∂y)=∂Q/(∂x).
2013. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha már ennyire segítőkészek az emberek akkor majd mondom sima av kábellel kösd össze menj a beállításokba és ott állítsd az xboxot 1080p-re a felbontást majd kapcsold ki az xboxot kösd össze hdmivel és kapcsold be elméletileg így kell lenni képnek !
2013. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. ezzel csak az a baj, hogy nem tudom av kábellel összekötni, mert nincs a tvn olyan csatlakozó. azt próbáltam, hogy a régi tvn állítottam be a felbontást, és utána úgy kötöm az újhoz, csak a régi tv nem kezeli az 1080p-s felbontást, így szerintem be sem állítja
2013. dec. 18. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
befogja állítani as régi tv-n is csak utánna nem lesz kép a régi tv-n na és onnan fogod tudni hogy jó akkor kösd át hdmi-re és akkor látni fogja de hogyhogy nincs olyan a tv-n ? se scart csatlakozó semmi csak hdmi??
2013. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Scart van.

Beállítom a régi TV-n a felbontást 1080p-re, eltűnik a kép, 10 másodperc, és visszatér. Mert leellenőrzi, hogy a TV képes-e arra a felbontásra, és ha nem, akkor visszaáll az eredeti felbontásra. És a régi TV ugye nem képes a HD Ready, vagy Full HD felbontásra, szval...

2013. dec. 18. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:
de amikor eltűnik a kép nyomd a zöld gombot nem tudom milyen betű az xboxon de a zöldet nyomd asszem a mert amikor eltünik felteszi a kérdést szeretné megtartani ezeket a beállításokat ? és rányomsz az arra hogy igen és akkor úgy marad !
2013. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!