Mediamarkt rendelés?

Figyelt kérdés
Szóval csütörtökön rendeltem egy refurbished (azaz újracsomagolt) táblagépet a mediamarkt-tól online. Pénteken már át is adták a készüléket a szállítónak, de azt ígérték csak jövő hét elejére (hétfő, keddre) szállítják ki. Na most hétfő van, e még nem érkezett meg, de nem is ez a lényeg, hanem most újra megnéztem a mediamarkt weboldalát és már nem az újracsomagoltan árulják hanem originalban de 25000-rel drágábban. De elvileg már odaadták pénteken a szállítónak a refurbished készüléket szóval még azt kell kifizetni majd nem? Nem pedig a 25000-rel drágábbat

2013. dec. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hivd fel az ügyfélszolgálatot.
2013. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Elfogyott gondolom a refurbished készülék, ezért már csak az original kapható. Annyit kell fizetned érte amennyiért megrendelted. A csomag késésén nem lehet nagyon csodálkozni, majd megérkezik. :)
2013. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Amúgy ma már kedd van és holnapra vagy holnaputánra ígérték hogy megérkezik mert állítólag ez volt az utolsó refurb. készülék ilyenből.
2013. dec. 17. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
A mediamark egy megbizhatatlan és hazudos bolt. rendeltem tölük egy 3d szemüveget irták h átadták a futárnak, vártam és vártam de semmi egy hét eltelte után felhivtam öket és azt mondták h a futár vissza vitte a raktárba mer nem vette át senki a csomagot. De nem volt a postaládába semmi papir h itt járt volna, van egy ismerösöm a futár cégnél rákérdeztem a csomagszám alapján és azt mondták h ilyen csomag nem is létezett meg hogy nem is adtak átt a mediamarkosok semmi ilyesmit. Ennyit a mediamark online rendelésröl. Egyszerübb ha bemész és személyesen megveszed
2013. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de sajnos átvenni nem lehetett. Na mindegy már lemondtam mert nem érkezett meg, inkább bemegyek extreme digital-ba ott át lehet venni személyesen ugyanennyiért
2013. dec. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!