Akkor itthon is megcsinaljak?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy kulfoldon vettem egy acer tablettet. Ra par honapra egyik naprol a masikra elment a hang. Visszamentunk kulfoldre, ahol vettuk a tabot, a boltban azt mondtak, hagyjuk ott 2hetre. Akkor nem tudtuk ott hagyni. Adtak telefonszamot, az acer szamat, ott azt mondtak barmely boltban megcsinaljak, mivel van garanciam.
2013. dec. 17. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, a "bármely bolt" Magyarországon van-e.

Ezt nem mondták az Acernél?

2013. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat pont ezt szeretnem kideriteni,hogy Magyaro.-on is lehet e,mert sajnos nem mondtak az acernel :/
2013. dec. 17. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mondhatok bármit, ha a magyarországi Acer másképp gondolja, akkor nem fogják megcsinálni.

Hívd az Acer számát! Csak azt nem mondtad, hogy itthoni-e a szám?

Ne engem (minket) kérdezz, hanem az Acert!

2013. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A nemet acert hivtam.Es Magyarban nem tudjatok hol van acer?
2013. dec. 17. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:

B.. Googlet ismered? Megmondja!

Acer | Szervizközpontunk - Budapest

www.acer.hu/ac/hu/HU/content/warranty‎Translate this page

Szervizgarancia visszaszállítással szolgáltatásunk így egyedülálló módon az Ön kényelmét szolgálja: Önnek mindössze két telefonhívásába kerül, és a rossz ...

2013. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
B....Normalis nem tudsz lenni ? Normalis valaszt nem tudtal volna adni?Amugy mar megneztem,es koszi.....Tiszta gaz,hogy ilyen idegbeteg emberekkel van tele ez az oldal mint pl.TE.Amugy jo oldal lenne,csak sok az idegrohamos ember,akik csak flegma kioktatasokat tudnak itt lemuvelni.
2013. dec. 17. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Az összes választ tőlem kaptad.

És tényleg nem értem az embereket, mert Googleval akár le is ellenőrizheted, én megtettem helyetted, hogy megkerestem Neked, nem volt több mint 30 másodperc, és odaraktam az orrod elé.

Ha gondolod én elmegyek idegkezelésre.....

2013. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van.Bocsanat!!
2013. dec. 17. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
ok, Boldog karácsonyt!
2013. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Neked is ,es a csaladodnak is:) Koszonom:)
2013. dec. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!