Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb a ps3 vagy az...

Melyik a jobb a ps3 vagy az xbox 360?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg?

2013. dec. 20. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Amelyiknek számodra jobb az exkluzív játékkínálata, és amelyiken van kivel játszani.


Ha apróságokra vagy kíváncsi, keress rá a kérdésre az oldalon, rengeteg olvasnivalót találsz.

2013. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem egyértelmû, hogy a ps! Az xbox egy rakat szar, még youtube használatához is live elôfizetés kell.
2013. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
#2 nekem pár hónapja van xboxom, de soha semmi baj nem volt, vele az előző tulajának se. Youtubeozni meg ne JÁTÉKKONZOLon akarj, hanem számítógépen.Ja és sokkal többet nyújt az Xbox Live mint a PSN oké hogy fizetős szerintem havi 1000 ft nem sok érte.
2013. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3

Szerintem a ps plus jobban megéri mint a live és a ps3 exclusive címek is jobbak.

2013. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Smart tv-m van szóval egyből megy rajta a youtube
2013. dec. 22. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem xbox 360-as konzolom van, tehát ezt is tudom ajánlani, de egyébként a PS3 sem rossz, annyi a különbség a PS javára, hogy beépített 2x sebességű Blu-ray Disc olvasó van benne, tehát ilyen típusú lemezeket is lejátssza.
2014. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!