Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgépet lenne...

Melyik fényképezőgépet lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


A 4 közül gondolkodom. A harmadik és negyedik között az optikai zoom méret különbsége nagy de az ár az nem annyira. mit tud akkor még az egyik amit a másik nem, ha az ár hasonló?


Mit gondoltok ezekről a gépekről? A másodikkal szemezek nagyon.


2009. nov. 26. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan változtass álláspontot ha a P90-re gondoltál. 640x480 videó is már kevés, de hogy az akksival kb 200 képet írnak az már nevetségesen kevés. A kromatikus aberráció meg olyan nagy, hogy az már a zavaró felső határa fölött van. Szerintem a Fujifilmnek is hasonlóak a betegségei az adatlapja alapján (Pixinfo.hu)Ami nagyon jó kis gép, az a FZ38. Az elődök is mind jónak számítottak, a Pana jó ultrazoom-os kompaktokat csinált az utóbbi években)lásd FZ50) Majd 500 kép egy töltéssel, kis HD készítés, és a 18x zoomátfogás bőven elegendő neki. Az Oly gépe csak a nagy zoomátfogással büszkélkedhet, amúgy másban hasonló a Fujihoz és a Nikonhoz. Ne feledkezz meg más gépekről sem, mint p. a Sony DSC-HX1. Ez is hasonlóan jó masina mint az FZ38. Igazából nézzél teszteket és az alapján válassz gépet, hogy mire fogod a legtöbbet használni.
2009. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Upsz, nem jönnek be a linkek.

De akkor még egyszer.

Ja én a videó készítés az nekem nem olyan fontos, mert van egy drága kameránk, és arra a célra úgy is azt használjuk.


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. nov. 26. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!