Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DVI-HDMI kábellel szeretném...

DVI-HDMI kábellel szeretném összekötni a full HD tv-met és a számítógépemet azzal a céllal, hogy szeretnék 1080 p full Hd filmeket nézni a tv-n a gépemen keresztül. Ez a kábel a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Adatveszés nélkül és legjobb minőségben lehet átvinni vele a filmeket a gépről a tv-re? És még annyi, hoyg ez a kábel a kép mellett a hangot is átviszi, vagy ahoz kelle egy mindkét végén 3,5-es jack dugós kábel?
2009. nov. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a HDTV-m a monitorom is egyben. Ugyanilyen kábellel van összekötve. Aranyozott Hama gyártmány, elvileg az aranyozott jobban továbbítja az adatokat. Gyakorlatilag minden ilyen kábel egy árfekvésű (én 3.800 ft-ért vettem 1 hónapja). Nekem a hangot nem továbbítja és valószínűleg alapból sem továbbítja, mivel a videokártyába dugod be, nem a hangkártyába, így csak videojelet visz.
2009. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vannak gyengébb, de vannak erősebb HDMI kábelek (mint ahogyan fentebb írta az úriember /vagy hölgy/). Mivel full HDTV-d van, ezért nem lesz probléma a képminőséggel.
2009. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DVI csak kép!
2009. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de jó dolgotok van)
2009. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb a HDMI-HDMI lenne.....


Ha DVI-t alkalmazol,a sztereo-hangot külön kell adjad,mert az ilyenkor nem megy át.


Jelen esetben:


-kép:DVI-HDMI

-hang:RCA-RCA

2009. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én csak abban kételkedem, hogy jó hogy a képet átviszem a DVI-HDMi kábelell de a hangot olvastam valahol, hogy valaki 3,5-ös jack-jack kábellel vitte át, de azt nem értem, hogy jó hogy a gépből kijön a hang a hangkártyáról a jack csatlakozón keresztül de a tv-ben ha bedugom a jack ajzatba az a tv-n nem kimenet vagy bemenetként is funkcionál és meghajtja a tv hangszóróját??
2009. nov. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!