Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Overmax Tablet rootolás utáni...

Overmax Tablet rootolás utáni hiba?

Figyelt kérdés

Elvileg sikeresen rootoltam a tabletem, nem állítottam semmit benne, csak a superuser futott rajta, ahogy feltelepítettem a Chainfire 3D-t újraindult és a kezdőképernyőn megakad az egész szinte kikapcsolni se lehet.Van egy bekapcsoló és egy reset gomb de nincs hangerőszabályzó, szoftveresen adb-n keresztül elő tudtam csalni a recovery menüt, de lépkedni nem tudok a lehetőségek között gombok hiánya miatt . Zsákutca?

Mellesleg hozzáértő vagyok, de fel sem tűnt, hogy nincs fizikai hangerőszabályzó, parancssorban pedig nem működik a menüben való lépkedés , mert nem látja az ezközt a gép.

Lehet, hogy brutális hibát követtem el, de létezik ilyen?



2013. dec. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Recovery gyakran felismeri a billentyűzetet is. Próbálj (ha van OTG kábel) egy USB-s billentyűzetet csatlakoztatni.
2013. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már visszavittem a shopba , kiderült hogy egy kicsit gyengébb tabletről van szó, mint vártam és nem bírja az ilyen jellegű megrázkódtatásokat.
2014. jan. 1. 21:02
 3/3 vercsi28 válasza:
nekem is ez a hiba már nem lehet semmit sem csinálni velees vissza kell vinni vagy még menthető??? :O
2014. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!