Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősitovel hajthatom...

Milyen erősitovel hajthatom meg ezt a mélynyomót optimálisan Pioneer TS-W306C?

Figyelt kérdés

Szeretnék hozzá egy hozzavalo erositot olyat ami nem hajtja tul, nem teszi tonkre de azert kihasznalja, mivel autoba valo ezert jo lenne olyan amit 220 voltrol is tudok uzemeltetni, autom nincs, az ilyen etositoket meg nem tudom hogy eleve lehet e 220rol mukodtetni vagyis nem ertek hozza!

Köszi a valaszokat elore is!



2013. dec. 26. 23:31
 1/5 Osynho ***** válasza:

Hááát. Először is milyen ládában van, hogy szobában akarod használni?


Aztán. Az autós erősítők 12V-osak, hozzájuk egy rendes tápegység nem olcsó mulatság.


Mihez kell? Milyen rendszerben használnád?

2013. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy csinaltattam a ladajat asztalossal, tehat fa lada, vettem hozza szubcsovet, benne is van, nem tudom mennyire jo neki ez a lada de regebben vettem es regebben ezt tudtam neki osszehozni! a szamitogep 550 wattos tapegysege jo neki vagy 400 wattos? mert van 1 sz gep amit nem hasznalok es annak a tapja jo lenne pl? meg kb milyen arban lehet hozza kapni erositot?
2013. dec. 27. 00:16
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen rendszerben szeretném igazabol csak egy normalis erosito kellene hozza hogy ne a hifivel hajtassam ami meg asszem 6 ohmos ez meg ugye 4
2013. dec. 27. 00:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hifivel nem jó meghajtani valóban külön kell.


Ha jól veszem ki ilyesmit szeretnél: http://www.youtube.com/watch?v=W34TFcRw_OU


Kellene egy olyan erősítő ami frekvencia állítással, hangfal bemenettel van ellátva, ki tudod venni a közép hangokat és a cuccod hangfal kábelét direktbe rákötöd, együtt hangosodik a rendszerrel.

Gyári pl ilyen „sub erősítő” [link] vagy ezek az első kivételével: [link]


Verzió kettő, autó erősítő, hidalható, frekvencia állítással, bár a tápot nehéz megoldani.


Jelszint átalakító: [link] átalakítja a hangfal kimenetedet erősítő számára fogadhatóvá.


Ezen van frekvencia állítás is ilyet keress: [link]


Persze lehet bármilyen sztereo erősítő is és az egyik oldalát használod, tökéletes úgy lenne ha a sztereo jeled átalakítod monóra csak az árban elég húzósat találtam: [link]

2013. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát röviden, erősítőd hangfal kimenete a hangfalaid kábele mellé becsatlakoztatsz egy jelátalakítót 50hercz re állítod mivel csak dübörgő mély kell, onnan rca kábel egy erősítőbe, arra rákötöd a mély ládát, szépséghiba annyi hogy csak az egyik oldal mély tartománya lesz a ládában. Erre kellene egy rca sztereo monora átalakító, az nem túl olcsó.


Ha veszel egy gyári sub erősítőt abba benne van minden, némelyiken nincs „high input” direkt hangfal kábel becsatlakozás akkor kell még egy jelátalakító.


Más megoldással szarul fog szólni meg nem hangosodik együtt a rendszereddel.


(Csak jóindulatú megjegyzés a videoban található 30-as aktiv mélyet 20000ft ért vettem az apródon, 20-30 között sok jót találni főleg magnatot)

2013. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!