Overmax Quattor 7 baj!?

Figyelt kérdés
Teljesen új készülék. Ma vettem. Működött is, de amikor nem akarta bekapcsolni a wifi-t, akkor kikapcsoltam, és gondoltam újraindítom. Azóta nem akar bekapcsolni, bejön az Overmax felirat de ott megakad, és már vagy 10 perce ott tölt!

2013. dec. 28. 15:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és le se kapcsol! Csak az indítóképernyő, és ha kikapcsolom, újraindul!
2013. dec. 28. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Megodódott? Ha nem gyorsan vidd vissza oda ahol vetted.
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám ráádásul nekem is zsír új és annyi h első kikapcsolás után nem kapcsol be. Mit csináltál vele?
2014. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huuha.. nekem is pont ugyan ez,, én visszavittem egyből :)
2014. jún. 4. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Végül én is ezt csináltam másnapra meg is hozták az új gépet ami fekete és 2000 el drágább de nem kelett ráfizetni:)
2014. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 agfalvi válasza:
Sziasztok! Ált megoldja egy szoftverfrissítés. Nekem is ilyen típusú a készülékem és az első nap jött a baj.:) Visszavittem és megcsinálták 20 perc alatt. A baj az, hogy eltűnik minden adat róla, ha esetleg van rajta valami fontos.
2015. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Visszavettem, és vette megy laptopot [Amivel át is vertek]
2015. febr. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!