Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC nél ki hogyan veszi fel a...

UPC nél ki hogyan veszi fel a filmeket dvd felvevővel vagy más eszközzel?

Figyelt kérdés

Van egy LG dvd-vhs lejátszóm és felvevőm és egy régi samsung tv és upc mediabox( új).

Sajnos a két készüléket még a upc-s szerelőnek sem sikerült összepárosítani úgy hogy felvenni is tudjak vele.A régi boxxal állítólag ez megoldható lett volna.



Kinek mivel sikerül felvennie és kiírnia az adást?



Sajnos más szolgáltató nálunk nincs,a mindig tv jöhetne szóba,de az a csatorna amiről fel szeretnék venni náluk nincsen és elég drága(szerelési díj stb..)



Még arra is gondoltam hogy esetleg egy saját set top boxot veszek-(amire lehet felvenni)de nem tudom hogy a kedves és jófej upc-nél ez megoldható lenne -e?


2013. dec. 28. 15:36
 1/1 belapus ***** válasza:
A médiaboxnak bekapcsolva kell maradnia, és arra a csatornára legyen állítva, amit fel szeretnél venni.Legalábbis nálam így működik a felvétel.Előtte persze meg kell keresni - talán az Input gombbal ? - a felvevőn azt a kimenetet, ahonnan látható a boxon futó műsor.Úgy tudom, a boxok ( nem csak a UPC-nél ) párosítva vannak a kártyával, ezért a saját set top boxon legfeljebb az ingyenesen fogható csatornákat lehetne nézni, de UPC-s kártyával használva még az sem biztos.
2013. dec. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!