Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősitőt meg lehet...

Autós erősitőt meg lehet hajtani jack dugós eszközzel?

Figyelt kérdés
Az autóba a gyári kazettás lejátszó helyére egy tablet lett beépítve, és ideiglenesen a hangot egy jack-kazetta adapterrel viszem át a hátrébb tolt gyári lejátszóra. Hangszoró és mélynyomó beszerzése elött állok, és ezt a megoldást is szeretném megszüntetni. Erősitőket meg lehet hajtani jack-rca kábellel a tabletről, vagy mindenképpen szükségem lesz egy fejegységre?

2013. dec. 27. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Elméletileg meglehet hajtani,ha az erősítőre kötöd az eszközt.
2013. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Meg
2013. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 dirtboy ***** válasza:
a minőség érdekében mindenképp szükség lesz később fejegységre.
2013. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 menta34 ***** válasza:
Az olcsó tabletek hangminősége sajnos konkrétan szar. Én a kertbe szoktam kivinni aktív pc hangszóróval forrásnak, használható de nem minőség, úgy képzeld el mint pl. egy cd minőség és egy rádió között ami van.
2013. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Huszti Tibor ***** válasza:
Ha van pénzed erősítőre, kábelekre, mélyládára és hangszórókra,+ bekötési díjra akkor vegyél inkább egy pioneer vagy hasonló minőségű fejegységet 15-18 ezer ft körül ami usb-s és van jack bemenete és azt tedd be a tablett helyett.Ne tákolj,csináld meg szépen és ha filmet akarsz nézni akkor még a tabletet mindeg rá tudod kötni a fejegység jack bemenetére./pl: pioneer mvh 150-160ui vagy hasonló fejegységek amin van előlapi aux bemenet.Így szép lesz minden,a minőség is meglesz és a tabletet is tudod akár külön is használni.Én a helyedben így csinálnám.
2013. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 dirtboy ***** válasza:

/vegyél inkább egy pioneer vagy hasonló minőségű fejegységet 15-18 ezer ft körül/


nincs olyan hogy pioneer minőség,a pioneer az egy márka ami gyártó ócska terméket,középkategóriát és felsőbb kategóriát is.

ilyen olcsó fejegységek pedig az ócskába tartoznak.

2013. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Huszti Tibor ***** válasza:

Látom sok hozzáértő van itt akik nem a válaszokra öszpontosítanak hanem a másikba próbálnak bele kötni!

Nem is írtam hogy pioneer minőség hanem hogy egy olyan fejegységet válasszon amire rá lehet kötni a tabletet ha esetleg filmet akar nézni,viszonylag jó legyen a hangja és mindez ne kerüljön olyan sokba.A pioneer jelző arra vonatkozott hogy ne egy sencor,daewoo... vagy hasonló minőségűt vegyen hanem inkább válasszon egy márkásabb készüléket jobb hanggal elérhető áron.Ez akát lehet alpine,sony vagy hasonló minőségű termék.Ezek alap kategóriák de az áruk is elérhető és sokkal jobb minőséget produkálnak mint a tablet és a no name fejegységek.Elég baj az hogy ezt még el kell magyarázni,azt hittem elég érthetően leírtam de amint látszik nem mindenkinek érthető de sebaj a lényeg hogy a kérdező megértse mire gondoltam.

2013. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Huszti Tibor ***** válasza:
Látom a kifejezésekkel és az értelmezéssel néha vannak gondok.Nálam az ócska kifejezés "ócska terméket" egy régi elavult terméket takar a minőségre nem igazán szoktuk használni.Ha már közép kategóriás és felsőbb kategóriás termékekról beszélünk akkor inkább nevezhetnénk őket gyengébb minőségű,alsóbb kategóriás termékeknek :-))
2013. dec. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 dirtboy ***** válasza:

nem nem a felől ne aggódj én nagyon is jól tudom hogy mi van,szándékosan kötöttem bele a leírásodba és írtam így ahogy.

pontosan a kérdező miatt tettem mert nagyon is félre érthetően fogalmaztad meg.

ahogy le írtad olvasd vissza úgy hangzik mintha a márkát kötnéd a minőséghez nem pedig egy adott fej tudását.

ez a leírás akkor lett volna helytálló ha a pioneertől írtál volna típust is de így hogy annyit írtál hogy pioneer és hasonló minőségű így ez teljesen másként értelmezhető.


a hozzá értésedet nem szeretném megkérdőjelezni, csak én így szoktam felhívni a figyelmet arra ha valami nem éppen jól van írva vagy félre érthető, más meg piros kezeket nyom.

szerintem én a jobbik verziót csinálom.


/ui. a sony régen jó volt de ma már fejegységekben elég gyengét produkál több autóhifi hobbis szerint/

2013. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Huszti Tibor ***** válasza:

A lényege az volt a leírásomnak hogy ne egy márka nélküli fejet vegyen hanem a márkásabbak közül egy olcsóbb is megfele erre a célra,persze az anyagi helyzetét nem ismerve.Ha több pénzt be tud fektetni nyilván egy komolyabbat választ.Egyébként írtam pontos típust is ugyanabban a hozzászólásban.Pioneer mvh 150 vagy 160.

Van aux bemenet az előlapon amihez tudja kötni a tabletet ha filmet szeretne nézni valaki,pendrive-ról is lehet zenét hallgatni és van 4 db rca kimenete az erősítőhöz.Ez viszonylag többet tud egy mezei pendrive-os gyengébb minőségű /mnc,overmax,carguard ... /fejegységtől.

Természetesen biztos vannak alpine,sony,jvc fejegységben is ilyenek hasonló áron.Ár-érték arányban ezek megfelelőek lehetnek.

2013. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!