Ps2-t kaptam tegnap és a nővéremnél tökéletesen működött. Én egyszer tudtam játszani egy játékkal. Mi lehet a baja, és hogyan, és hol tudnám megcsinálni/megcsináltatni?

Figyelt kérdés
hozzáteszem hogy csippelt a konzol) , utána mivel nem akart elindulni a másolt illetve eredeti játék sem megfogadtam a tanácsokat és resetet nyomtam. Következőnek bejött egy pirosas képernyő hogy valami format cd-t kér, de nálam ilyen nincs mert használtan vettem a ps2-t. És ezek után még csak érzékelni sem akarja sem a játékokat sem a dvd-ket
2008. júl. 15. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd vissza ahhoz, aki eladta, és kérd vissza a pénzed, mivel nem műxik. Ha nem akarja visszavenni, akkor lehet jogi lépésekkel vagy feljelentéssel fenyegetőzni, az általában bejön:)
2008. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj... semmi más lehetőség nincs? szakemberhez elvinni és megjavíttatni?
2008. júl. 15. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Amikor a "format cd"-t kéri, akkor semmi mást nem akar, mint eredeti PS/PS2 játékot.

2. A legtöbb csip általában nem megy folyamatosan (mint a PSX-ben), hanem be kell kapcsolni. Ez gyakran úgy néz ki, hogy kikapcsolt állapotban beleteszed a másolt lemezt, és úgy kacsolod be a gépet, hogy nyomva tartod a joyon az R1 gombot. (Persze ez változhat, de én több ilyen csipet is is láttam, ami így indult be). Ha nem megy, azért próbálkozhatsz más gombot lenyomni induláskor.

2008. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én PS2-esem csak úgy indította el a másolt játékot, hogy miután beletettem a lemezt kikapcsoltam, majd úgy kapcsoltam be hogy villámgyorsan egymás után 5-ször megnyomtam a bekapcsoló gombot. Nálam ez vált be.
2009. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!