Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox One és PS4 ára mikorra...

Az Xbox One és PS4 ára mikorra fog lecsökkenni emberi árra? És ha lecsökken akkor melyiket lesz majd érdemesebb megvenni? (indokoljátok légyszíves)

Figyelt kérdés

Most néztem hogy a PS4 130.000FT-ba az Xbox One pedig 170.000FT-ba kerül, és szerintem csak a tehetőseknek telik ilyenre.


Valamint ezekre a konzolokra mikor fognak kijönni magyar feliratos, szinkronos játékok (pl:FIFA 14 magyar szinkronnal)?



2013. dec. 30. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy év legalább lesz mire megmozdulnak kicsit is lefelé.

Amúgy PS4. Olcsóbb, de közben erősebb a hardver, nem mellesleg nem erőltetik az emberre a kinectet, ráadásul a felhasználói felülete is kellemesebb szerintem.

2013. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De például volt ez a nagy veszekedés az Xbox 360 és a PS3 között hogy melyik a jobb konzol, és amikor valaki elmondta hogy szerinte sokkal gazdaságosabb megoldás hogy Xboxon van ez az úgynevezett RGH módszer ami arra szolgál hogy nem kell fizetni a játékokért.


Az XBOX One-nál is lesz várható ilyen?

2013. dec. 30. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
RGH módszer, igen hogy feltörték, a végére a PS3-nál is összejött, hogy a jelenlegi gépeknél mikor oldják meg azt még nem lehet tudni, könnyen lehet, hogy kaár már holnap, de az is lehet, hogy sose sikerül, a PS3- mat is jó pár év után sikerült. Nem mellesleg itt már a legtöbb játék 30-40GB-ot foglal, tehát ha még sikerülne is a dolog 2 verzió lesz: Vagy irogatod BD lemezekre ( jó ára van az üresnek is ) vagy külön HDD-re másolgatod.
2013. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emberi áron van most is a két konzol, ennél olcsóbban nem is tudták volna adni. Az más kérdés, hogy itthon nagyon kevesen tehetik meg, hogy bemennek a boltba és csak úgy vásárolnak egyet.

Viszont mire lemegy a PS4 mondjuk 100-ra még az is mindig sok lesz, aztán lemegy 80-ra, de az még mindig sok. 6-7 év múlva eljutunk oda, hogy 60k körül lesz, de még az is sok egy magyarnak.

Szóval sosem lesz "emberi" áron (ami kb 20 ezret jelent itthon), és egy-két évig esélytelen, hogy akár csak megközelítse a 100k-t.

2013. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év alatt max 20 ezret fog csökkeni az ára.
2013. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos több mint 1 havi fizetés kint megveszik a negyedéből a gépet...

Mikor a ps3 kijött nagyon drága volt 100e felett azt hiszem most 7 év elteltével 65k re esett (de közbe ugye a konzol változtatáson esett át ami szerintem a rovásra ment)

De lényeg hogy csökkent és én ahogy észrevettem nem szépen lassan csökkent hanem hirtelen azt hiszem mikor kiadták a superslimet..

2013. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most néztem hogy külföldön JÓVAL olcsóbb ez a két konzol a magyari árakhoz képest:-Xbox One:500$ (kb 107.000ft)

-PS4:400$ (kb 86.000ft)

Azért ezek jóval kedvezőbbek mint a 130-, valamint 170 ezer

2013. dec. 30. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Ps4 lehet hogy 400$ de áfa mentesen szal még vmi rámegy

[ezen voltam én is kiakad va hogy miért 400$=400 euroval]

2013. dec. 31. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!