Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Concorde Rokee márkájú...

Van egy Concorde Rokee márkájú tabletem, amihez van OTG kábelem a pendrivek felismeréséhez. De sajnos ezzel sem ismer fel, semmilyen USB-s eszközt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha csatlakoztatom, elvileg valahogy aktiválni kellene, de semmi olyan menüpont nincs rajta amellyel ezt aktiválni lehetne. Tudna valaki esetleg segíteni hogy hogyan tudná felismerni a pendrive-t? Köszönöm előre is!
2013. dec. 31. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog megjelenni mint windows alatt, hogy csatlakoztattál valamit. Tegyél fel egy total commandert ott megjelenik majd a pendrive tárhelyként csatolva
2013. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Letöltöttem de úgy se ismeri fel. Akkor mit csináljak?
2013. dec. 31. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
semmit.. kínai tablet.. ezeken egy csomó dolog sz*r
2013. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a tablettel nálam semmi baj, ráadásul utolsó képzeld csak el hogy egy magyar cég büszke gyártmánya. nem is értem miért ítélkezel, hisz feltételezem nincs is ilyen készüléked, vagy ha lenne te nem lennél itt...
2014. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!