Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nem rég fizikusként végeztem....

Nem rég fizikusként végeztem. Sajnos nem érzem, úgy hogy elég összefoglaló képet kaptam volna a fizikáról az egyetemi tankönyvekből. Ismer valaki olyan külföldi könyveket amik jobbak a hazaiaknál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok jobbat, de pl a youtube videók közt van Dávid Gyula előadássorozata. Igaz, hogy inkább a csillagászattal kapcsolatos fizikáról, bár azért nemcsak. :) szal abból is tanulhatsz, s szokott a videokban jó könyveket is ajánlani.
2013. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát elég szomorú ha tényleg elvégezted és ezt érzed.. mellesleg nem tudom nálatok hogy van, de nálunk nincsenek tankönyvek. szóval biztos nem az eltére jársz. akkor hol végeztél?
2013. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nálunk sem voltak mindig tankönyvek, de lehetek volna... amik voltak azok szerintem nagyon gyengék és rosszul szerkesztettek voltak, olyan középiskolából jöttem ahol szerintem egy-két tanár sokkal jobban tanított mint az összes az egyetemen együttvéve, Debrecenben és Szegeden és tanultam...
2013. máj. 26. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz. Debrecenben különösen szar a fizika tanszék.
2013. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért itt érdeklődsz? Miért nem kérdezel meg ebben kompetens személyeket? - (volt) sulis társak, tanárok, stb... na meg interneten is biztos lehet találni ezt-azt, ha tudod, hogy mit keressél.
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a vidéki egyetem fizika szakjairól én is azt hallottam, hogy brutál gyengék. az eltén nincsen ilyen panaszom, én is azt tudom tanácsolni hogy nézz dgy videókat. nekem 4 előadást is tart(ott) ő ebben a félévben, és nála színvonalasabb előadót nem is tudok elképzelni, noha az interneten levő videói laikusoknak szólnak. De mi felvettük szinte az összes egyetemi előadását is videóra és feltettük a youtube-ra, de ahoz csak az fér hozzá, akinek megvan az a link.
2013. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!