Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox 360 Slim vagy a 360 E...

Az Xbox 360 Slim vagy a 360 E a jobb?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a konzolokhoz,viszont most szeretnék egyet venni.Az lenne még a kérdésem,hogy mit jelent a hdd?Mert láttam olyat,hogy van 4gb-os,250gb-os és olyan,amihez adnak 320gb hdd-t.Mi az előnye?

2013. dec. 31. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a két konzol, csak kinézetre más.

4GB-os verziót nem ajánlom, mert vannak olyan játékok, amik csak úgy játszhatóak, ha fel van másolva a DVD, a belső memóriába.

Ezért a 250GB-os merevlemezzel venném a helyedben.

2013. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

E újabb, jobb a hűtése és szebb csupán ennyi :)

Van sima 4gb-os kiszerelés (amit én se ajánlok semmi értelme), láttam már 4gb+320gb-os kiszerelést, meg a gyári 250gb-os


4gb-os azért nem jó mert nincs belső memória ami elegendő lenne telepíteni egy játékot és akkor a lemezről olvassa a játékot és 1 éven belül oda lesz az olvasó mert állandóan pörög dolgozik, ja és búék fél perc :)

2013. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösui,viszont! :)
2014. jan. 1. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!