Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Arcade gépemen nem...

Xbox 360 Arcade gépemen nem lehet kiválasztani 480p-nél jobb felbontást. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A konzol ki van flash-elve egyébként. Jelenleg egy jó minőségű HD-re képes TH-hez van csatlakoztatva 480p-vel, Scart csatlakozóval, mert nem lehet átállítani jó minőségre, így nem viszi a HDMI.

Szóval ez miért van?



2013. dec. 21. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
? Ne SCART-al csatlakoztasd hanem hdmi-vel
2013. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oda van írva, direkt, hogy nem viszi a HDMI. Nincs kép, sem hang. Nincs jel. Ezért csak VGA-val tudtam hozzácsatlakoztatni, de mivel nincs a TV-n VGA csatlakozó, így egy VGA-Scart átalakítóval csatlakoztattam Scart csatlakozóba.
2013. dec. 21. 21:42
 3/9 rampapapam ***** válasza:
ez a csatlakozás nem tud jobbat 480p nél, muszáj lesz a hdmi ha jobbat akarsz
2013. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azta kva mennyire gyökerek vagytok. Én értékelem a választ, de ha nem fogjátok fel, hogy ha beledugom az a szájbabszott HDMI-t, akkor eltűnik a kép, és azt írja, hogy nincsen jel, akkor inkább ne is írjatok.

Szóval, esetleg, ha valaki kicsit ért is ehhez, írjon már, legyen szíves. A helyzet, hogy ha HDMI-vel csatlakoztatom azt írja, hogy nincs jel, így nincs kép. Nem tudom így kiválasztani a magasabb felbontást sem, mert ugye nincs kép. Szóval miért nincs kép HDMI-vel? Miért nem szinkronizálja a TV-vel a felbontást?

2013. dec. 23. 21:50
 5/9 rampapapam ***** válasza:

mi a fa$znak gyökerezel ?!

mindegy... próbáld így:

ha jól érte van hdmi és vga csatid is

csak a hdmi-t dugd be aztán kapcsold be az xboxot és állítsd a TV-t a hdmi kimenetre (nekem pl van egy gomb a távirányítón--->input) nekem is ez volt, így nálam működött! :)

ez akkor járható út ha "lapos" TV-d van mivel elvileg automatikusan szinkronizál

2013. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ennél sokkal bonyolultabb itt a probléma. Nyilván beállítom a forrást, aktívnak is írja a HDMI csatlakozást, de nincs jel, nincs kép.
2013. dec. 24. 13:08
 7/9 rampapapam ***** válasza:
más eszközzel működik a hdmi kábel?
2013. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
működik
2013. dec. 24. 20:24
 9/9 JulesM111 ***** válasza:
55%
B+, kaki a boxod, vagy a TV-d.
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!