Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy flash-elt xbox 360-on...

Van egy flash-elt xbox 360-on és ha feltelepítem rá az újabb játékokat amiket én irtam ki magam akkor 2 perc után game errort ír ki de közben a hátérben futt a játék. Ezt hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

És nem csak azokkal a játékokkal van ez amiket én irtam ki. (amúgy ezek a játékok a: GTA, forza horizont, battlefield 4. szóval az ilyen jobb grafikájú játékokal van csak ez.

Talán elkéne vinnem frisíteni az xbox-ot vagy ez már az ólvasó hibája. (amúgy az eredeti játékoknál ez a próbléma nem jelentkezink, bár nekünk nincs is olyn új játék. Talán ami a gta 4 aminek jobb grafikája van, és eredeti meg telepítve is van az xbox-ra.



2014. jan. 2. 17:30
 1/2 anonim válasza:
nekem ugyanezt csinálja egyszerűen ez csak azért van mert írott nem tudsz vele mit csinálni fel telepíteni csak eredeti játékot szabad.
2014. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az hogy szabad hanem nem lehet, de az akkor miért van hogy másolt hasonló bár picivel rosszab játékokk meg felmnennek rá?
2014. jan. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!