Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Help. Samsung galaxy y root-ol...

Help. Samsung galaxy y root-olással kapcsolatos gondom lenne.!?

Figyelt kérdés
az lenne a probléma h már 100féle képpen pròbàltam de sehogy sem jön össze... vki vmi konkrét válasz????
2014. jan. 5. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan le van írva nem egy helyen. Konkrétan ha egyik szerint se sikerült megcsinálnod akkor konkrétan hagyd a fenébe,mert magas neked.
2014. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
konkrétan hidd el már mindent pròbáltam.. és kb. már legalább 200db. telon cseréltem romot és rootoltam...bootloadert nyitottam és másokkal ellentétben gondolom veledis mivel nemtudtál értelmes választ sikerűlt itthol nem egy androidos telót függetlenítenem... ez az egy telo akasztott most meg de időközben ezt is sikerűlt megcsinálnom.. és hidd el hogy Értek hozzá.. és legközelebb ha nem tudsz értelmes vàlaszt adni akkor neis kommentelj inkább ha mód van rá..köszi
2014. jan. 7. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!