Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy Samsung Galaxy Y S5360 mit csináljak vele hogy feltelepüljenek a játékok mert már szétvet az ideg hogy semmit nem telepít fel semmit. TUDOM NEM EGY JÁTÉKRA TERMETT TELEFON de hallottam arról a rootolásrol meg a chainfire 3d-ről. melyik rootot ajánljátok?


Android verzió: 2.3.6

Alapsáv verziója: S5360XXMG1



2013. dec. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi a problémád?
2013. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem telepít?
2013. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pontosan kb 20 app-bol 2-4-et
2013. dec. 25. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, de mit ír ki? Nincs tárhely? Stabil az internet kapcsolatod? Hibát jelez? Kicsit bővebben kellene, mert nem vagyunk jósok, a "nem működik"-ből mi sem tudjuk...
2013. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akármilyen kis szutykos 2d játékot fel szeretnék rakni telóra vagy azt csinálja hogy elkezdi telepíteni és ki adja azt a szöveget hogy "az alkalmazás nincs telepítve" vagy feltelepíti de szar fehér pixeleket ad be negatív fényárnyalattal
2013. dec. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!