Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használhatom-e így a mélynyomót?

Használhatom-e így a mélynyomót?

Figyelt kérdés

Az autóban lévő konfig így néz ki :

Rádió : Sony cdx-s2250s (később le fogom cserélni egy Alpine IDA-X311RR típusú rádióra)

Első szett: Pioneer TS-a172CI

Első szett erősítője : Mac Audio MPX4000 (4 csatornás)

RMS 4x60 vagy 2x160

(Azért vettem ezt mert elméletben nem kell külön erősítő a mélyhez de utólag kiderült hogy tévedtem mert ez nem bírja hosszú távon a mélyet)


Ezek mellé szeretnék egy mélynyomót vásárolni (igyekszem egységes árban összeszedni a cuccokat hozzá illetve nem kizárt a későbbi teljesítmény növelése azonban ehhez még jó pár évet várnom kell)

Kinézett mélynyomó egy Pioneer TS-W260D4 -es RMS 300-350w

Na már most arra lennék kíváncsi,hogy akinek van tapasztalata ezzel a mélynyomóval kérem ossza meg velem illetve,hogy amíg összejön a pénz egy Mac audio mpx mono erősítőre addíg használhatom-e a jelenlegi erősítővel úgy hogy se a mély se pedíg az erősítő ne károsodjon?



2014. jan. 6. 19:17
 1/1 dirtboy ***** válasza:

ha jól tudom dupla tekercses az a nyomó,úgy vedd meg hogy 1x8ohm ra legyen tekercselve és akkor hajthatod az mpx4000ről hosszú távon.

egyébként én inkább 4csatis erősítő cserét ajánlok a plusz mono beszerzés helyett.

pl egy rx44,nemesis nx880 kiszolgálná a teljes rendszeredet,használtan 25 körül mennek és hangjuk is jó.

2014. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!