Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a hp tinta sugaras nyomtatómba milyen patron kell, ami jó fotóképek nyomtatására fotópapírra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 09:06
 1/7 anonim válasza:
Kicsit zavaros a kérdés. Ha van nyomtatód, akkor tudod milyen patron kell bele. Abból kell válogatni. Most már vannak Deluxe verziók +szal vagy ilyesmivel jelölik, de én a hagyományos patronnal is tudok fotópapírra nyomtatni. Nem a legfényesebbet, hanem inkább mattabb papírra nyomok, és kicsit várok utána, de nem szokott maszatolódni. Igazolványképet is magamnak nyomtatok
2009. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kellett hozzá kapnod egy kártyát amin rajta van.
2009. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A boltban is segítenek ha megmondod a nyomtatós pontos típus számát.
2009. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaptuk a nyomtatót,volt hozzá kártya,de elvesztettem.Szóval a hagyományos is jó hozzá?Annak mi a száma a patronnak?Előreis köszi.A pontos tipusát vol tudom meg nézni,rá van irva valahova?
2009. nov. 30. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahova a patront be kell helyezni, felnyitod a lefoghatót, azon van egy szám, az alapján , és a nyomtató típusa alapján tudsz rendelni. Ha a google-ba beírod a nyomtatód ztipusát, mellé azt hogy "tintapatron", BIZTOSAN hoz néhány száz találatot, ahonnan akár rendelhetsz is.

Például az én esetemben ezt kellene írni:

"hp deskjet 5100 tintapatron".

2009. dec. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nézd meg a www.tonerkereso.hu oldalt, ott minden nyomtatóra rákereshetsz.
2009. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha megírod a nyomtató típusát könnyen meg lehet mondani, így látatlanban lehetetlen.
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!