Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Canon fényképezőgépet...

Milyen Canon fényképezőgépet vegyek? Tudtok-e ajánlani fotós tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Megszállott fotós vagyok, képes vagyok pár nap alatt nyaralás alkalmával 1.200 képet készíteni. Szeretnék venni egy komolyabb Canon fényképezőgépet, a lényeg, hogy minőségi képeket tudjak készíteni, legyen rajta sorozatkészítő funkció, tájképekhez, babafotózáshoz. Ahogy néztem kb. 150.000,- ft. körül mozog az ára. Adjatok légyszí tanácsot, mi az a minimum tudás, amiért már érdemes megvenni, hogy hosszútávon tudjam használni, nem szeretném 2 évente lecserélni a gépet.

Valamint tud-e valaki fotós tanfolyamot ajánlani (jó lenne Győrben), ahol okosodhatnék, mert még igazából kezdő vagyok, de a fotózás a mindenem. Vagy a neten használható információ a gépek használatáról, ami érthető is egy kezdőnek!

Válaszotokat előre is köszönöm!


2009. nov. 30. 10:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!