Miért akad a DVD lejátszó?

Figyelt kérdés

Pendrive-ra szoktam másolni a filmeket és amikor nézem a filmet a házimozin akkor néha akadozik a film (de csak egy kettő jelenetnél, főleg az olyan jeleneteknél, ahol sok aprólékos dolog van, pl. tűz, meg víz stb.)

Mi lehet a megoldás, hogy ne akadjon?

Simán csak leszoktam tölteni a filmeket .avi kiterjesztésben (xvid/dvix), lehet hogy át kéne konvertálni vagy csinálni vele valamit?



2014. jan. 7. 18:51
 1/4 anonim válasza:
Ki kellene próbálni más fájlformátumot is, de lehet, hogy ahonnan a filmeket másolod, már maga a forrás ilyen rosszul tömörített.
2014. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy lassú a pendrive-od vagy a házimozi nem frankó.

Pl. én TV + pendrive 3.0 és még egyszer sem tapasztaltam lagg problémát.

2014. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az is lehetséges hogy vírusos a pendrive !! próbáld meg leformázni, és az után rá tenni a filmet--

ha ezek után is akad- akkor más oldalról próbálj meg tölteni plussz más formátumban

2014. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vírus hülyeség.

Azért van, mert ilyen mozgalmas jeleneteknél többet kell számolni a lejátszó processzorának, amit nehezen tud teljesíteni.

2015. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!