Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha direkt úgy gyártanak, hogy...

Ha direkt úgy gyártanak, hogy elromoljon a cucc, hogy lehet még mindig jó a 7 éves tvm?

Figyelt kérdés

Páran mondják, hogy manapság a termelés a lényeg, meg tervezett elromlas! Hogy elromlnaka a műszaki dolgok pár even belül, hogy vegyél újat.

Ha ez igaz, Hogy lehet még mindig jó a 7 éves plazma tvm?

Csak mázlim van?



2014. jan. 7. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon egy 16 eves pc-m, bar egyszer csereltem benne hdd-t.
2014. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

""Csak mázlim van?""


A manapság gyártott elektronikai eszközök termelése elsősorban a darabszámra "megy".

Egy olyan cégnél dolgozom ahol ablak emelő - klíma motorokat stb... gyártunk autókhoz. Itt is csak a legyártott mennyiség számít a minőség nem igazán ez van a TV-ék nél is. A testvéremék LCD tévéje 2 szer volt javítva 3 év alatt (philips) az én mobilom (samsung) épphogy lejárt a jótállás , tönkrement az érintőképernyő, majd KB:2 hónap után nem talált hálózatot ezért újra a szervízben volt majdnem 2 hétig.

2014. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hibás a tévéd, az a hibája hogy nem romlik el.

Pereld be a gyártót, cserélje ki elromlósra.


Igazából a javításaim során 70% kondenzátor száradás, 20% alul méretezett teljesítmény áramkörök, és 10% egyéb hiba eloszlást tapasztalok.

2014. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak mázlid van, mivel direkt úgy vannak tervezve hogy keveset tartsanak.
2014. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JulesM111 ***** válasza:
Szóval, mindenki rebesgeti, sokan siránkoznak, minden elektronika hamar bedöglik. Ennyi, mese.
2014. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a statisztika és élettartam, más nevén kádgörbe?

A tervezett élettartamon felül megnövekszik a meghibásodások aránya és minél több idő telik el, annál több lesz a hibás termék. Van akinek 3. éveben romlik el, a tied lehet hogy a 8. fog....

2015. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is mázlim van, nálunk egy Sharp LCD tévé üzemel már kb. 7-8 éve, ráadásul extrém sokat megy.
2019. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!