Melyik a jobb TV?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

TV vásárlás előtt állok és ezen a két készüléken gondolkozom:

LG LA620S

SAMSUNG F6400


Olvasgattam véleményeket, mindkettő készülékre elég megoszló vélemények érkeztek.

Érdekelne, hogy ti melyiket javasolnátok.


Köszönöm!



2014. jan. 8. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha 3d kell akkor samsung. Az lg passzív 3d-je egy vicc.
2014. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
LG. A passziv szemuveg nem vicc. #1 erdekelne h voltal e mar valaha nagyom elektronikai aruuazban es kiprobaltad e mar. Lg 3d technologia sokkal joob mint a samsunge. Menj be egyszer egy mediamarktba es kb 10 fokos szogben nezz meg egy sor tvt es szamold meg hanyon nem latszik a kep
2014. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el 5. 6. hozzáoszlást.
2014. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vásárlás előtt mindenképp összeakarom személyesen hasonlítani a két típust.


Voltam már, de akkor nem foglalkoztam úgy vele, majd a napokban akarok elmenni.

2014. jan. 9. 22:06
 5/6 anonim válasza:
én az lg-t választanám, én is most vettem egy lg La691S típust és baromi jók a 3d-s effektek, akik a passzívra azt mondják hogy rossz azok vagy nem próbálták, vagy éppen mikor látták valami zavaró körülmény volt, én vásárlás elött mind a 2 teschnológiát kipróbáltam és nekem az lg passzív technológiája sokkal jobban tetszett, eleve könyebb a zeműveg és nem kell bele elem, na meg olcsóbb is, minőségbeli különbséget én nem vettem észre a 2 technológia között, lehet régebben jobb volt az aktív de mára már az lg passzív technológiája is gyönyörű.
2014. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleve a technológiából adódóan nem egyforma a minőség...
2014. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!