Szerintetek melyik a jobb telefon a windows phoneos vagy az androidos?

Figyelt kérdés

Ha androidost veszek akkor a sony xperia j es ha windovszost akkor nokia lumia 520.

Szerintetek melyik a jobb telefon reszletesen. És ti melyiket vennétek az androidost vagy a windovszost?



2014. jan. 8. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is j-m van

az android teljesen más mint a windows. Androidra rengeteg ingyenes alkalmazás van míg windows-ra kevesebb jóval.Néz utánuk y tudod csak igazán jól eldönteni.

2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te meg vagy elégedve a j-vel?
2014. jan. 8. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszerűen használható és lefagyás, akadásmentesen működő mobilt akarsz, akkor a Lumia 520at vegyed.

Igaz hogy több alkalmazás van Androidra, de azok többsége szemét, a főbb alkalmazások megtalálhatóak Windows Phonera is

2014. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül is nem rossz az Android, de miután tönkrement a kezemben 3 Androidos gép, meg 3 évig azt használtam, nem veszek még egy Androidos telót, meguntam. WP vagy IOS részemről.
2014. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!