Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az lenne a problémám, hogy...

Krisztosz10 kérdése:

Az lenne a problémám, hogy van egy rghás xbox 360 slimem ami nem tudom feltelepíteni a grand theft auto V-öt mert a belső tárhelye csupán 4 giga bájt. Hogy tudnám ezt megoldani egy 32 gigabájtos pendrivera? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Így szeretném felrakni a kölső 32 gigabájtos pendrivomra. Ebben kérnék segítséget! Esetleg meglehetne oldani? Kell hozzá valamien program? Eléggé értek ezekhet mert idáig minden játékot feltudtam rakni ISO2GODDAL de ez kifogott rajtam probáltam kicsomagolni image browserrel probáltam elindítani excisoval semmi, ez miért van?!

2014. jan. 9. 08:28
 1/5 anonim válasza:
A kulcsszavak beírásával, a youtube-on találsz feltöltött videókat ezzel kapcsolatban.
2014. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az FSD beállításainál hozzá kell adni, hogy a pendrive is csatolt játék könyvtár legyen. Használd a google-t sok helyen le van írva kis angol tudás kell. Kezdd a "freesytle dashboard external hard drive" kulcsszavakkal, első találat lesz
2014. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú ha nem mondjátok erre rá se jövök várj mit mondtál "youtube" az mi?

És mi a franc az a google izé ilyenekről még életemben nem hallottam.

Biztos bennem van a hiba :D

2014. jan. 19. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok azt kellett vonla megkérdeznem ,hogyan kéne elindítanom a googlet meg a youtubot vagy hogyan írjam be a kívánt kulcsszót ember mik vannak :D!
2014. febr. 1. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldanom :DD!
2014. ápr. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!