Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 alapcsomag milyen játékoka...

PS4 alapcsomag milyen játékokat tartalmaz? Tudtom szerint néhány játék jár hozzá, de nem találtam róla leírást a csomag tartalmak között.

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi sem jár hozzá.

Ha előfizetsz PS+-ra akkor minden hónapba kapsz újabb játékokat, ezek nem szar játékok, csak indie játékok, azaz nem nagyköltségvetésű játékok amiken 300 ember dolgozott, hanem kisebb csapatok, max 5-10 ember dobta össze őket.

Nekem pl. jobban is tetszenek az ilyen játékok mostanában, mint amiket a stúdiók mostanában kiadnak, de ízlések és pofonok.


Egyébként ez a két játék ingyenes most hozzá:

- Don't Starve

- Resogun


Don't Starve-ról videót sem láttam még, de állítólag jó, Resogun-ra meg azt mondták az a legjobb játék eddig PS4-re, nem a CoD meg Killzone meg ilyenek, hanem az. Azóta már mondjuk van pár új játék PS4-re, de rossz nem lehet.

2014. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2014. jan. 11. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Mai hír, februárban az Outlast lesz ingyen tölthető.
2014. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!