Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik ps3 super slimen az a...

Létezik ps3 super slimen az a bizonyos sárga ledes hiba?

Figyelt kérdés

Csak erre vagyok már kíváncsi hogy meghozzam a döntésem az ügyben : ps3 vagy xbox 360?

Azt tudom hogy xboxnál van és ha jól tudom ott a konzol életének a végét jelenti de a ps3 super slimnél még nem hallottam erről.


2014. jan. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fordult-e már YLOD-os super slim, de ha igen, akkor nagyon ritka.

Fat PS3-at nem szabad max venni ez miatt, slim és super slimnél ha elő is fordul, nagyon ritkán.

2014. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. jan. 10. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A A Jasper típusú Xbox360 (2008)-ban jelent azok már nem igen lesznek problémásak sem a Slim vagy az "E" az én Jasper alaplapos Xbox360-am lassan 6 éves és kifogástalanul működik.

Még annyit hogy még a LED problémás Xbox360 a GPU forrasztása szállt csak el, addig a sárga LED-es PS3-as gépeken, a GPU és a CPU forrasztása is el engedett.

2014. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!