Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a pendrive-ok...

Mi a különbség a pendrive-ok között?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik ugyanolyan teljesítményű? Mert láttam ugyannakkor memóriájúakat kb. 10000 ft különbséggel is. Pl. ez milyen lehet?


Kingmax USB 2.0 U-Drive 16GB - 7605 Ft-ért:

[link]


2009. nov. 30. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A 2.0 az az USB fajtáját jelenti, a 2.0-s a leggyorsabb manapság, a többi igazából csak márka kérdése. Az, hogy ugyanolyan memóriájú pendrive-ok között van árkülönbség, az szerintem csak a márka miatt lehet
2009. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Különbség az írási sebességük, olvasási sebességük, külső borításuk minősége és gyakorlatilag ebben ki is merül.
2009. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A különbséget a boltok árversenye adja.

Azt még hozzáfűzném,hogy az általad említett webáruház,Szlovákiában van és ebben az országban nincs jogdíj-adó(artisjus-díj) az adathordozókon. Ezért olcsóbb itt sokkal minden adathordozó ára.

2009. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm:) akkor szerintetek ezt a fajtát megvehetem? nem lassú a feltöltés rá és letöltés? Amúgy vmi ismerősöm tudja innen szerezni, csak mondta nézzem meg ezt a honlapot és innen tudom nézegetni:)
2009. nov. 30. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
van különbség pendrive-k között, néha már jelentős is. Általában az ár el szokta árulni, mi a minőségibb darab. A Kingmax átlagos. A Corsair, vagy az A-data vagy az OCZ már nívósabb márka jobb pendrive-kkal.
2009. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De arra jó mondjuk az ilyenfajta pendrive, hogy filmet rárakjak vagy vmi? Az én dvd lejtászóm olyan, hoy van rajta USB port, szóval onnan lehet zenét lejátszani (csak az a baj, hogy nem mindent lehet rácsatlakoztatni. pl a telefont és az mp4-et nem sikerült, de az mp3 igen:S) szerintetek ezzel működik?
2009. dec. 1. 00:29
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb készülék aminek van USB csatlakozója fel fogja ismerni a pendrive-ot, és más külső USB-s eszközt is. Jobbára egy LINUX oprendszer speciális változata "fut" rajtuk. Egy dolog azonban nem mindegy, mégpedig, hogy milyen a file-formátuma az adott eszköznek. (FAT32 avagy NTFS)
2009. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És szerintetek ez milyen?:

[link]

2009. dec. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!