Csepi i kérdése:

Mi a baja a Minecraftnak?

Figyelt kérdés

Először játszok kb. 1 és fél órát és kidob a játékból és ad egy ilyen szöveges dokumentumot:A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment. meg csomó szöveg.. :( utána egyre sűrübben kidob (percenként)

XP-m van és ha jól tudom a java is rajt van,de az nembiztos.mi lehet a baj??



2014. jan. 13. 18:34
 1/2 Br3nor válasza:
100%
Mennyi RAM-od van? Ha XP-d van akkor maximum 1GB-ot enged odaadni belőle a játéknak, de figyelj rá hogy 1 GB maradjon a windows-nak is. A Minecraft fő baja hogy zabálja a RAM-ot ez ellen semmit sem tudsz tenni maximum veszel még RAM-ot és teszel fel 64 bites windowst. Addig viszont marad ez hogy 1,5 óráig játszol aztán ledob ha megette a RAM-odat. Viszont azt javaslom hogy ha 1,5 óráig bírja akkor te magad indítsd újra kb óránként így egyrészt nem fogsz kifagyni, másrészt ha kezd betelni a memória akkor úgyis szokása laggosabbnak lenni.
2014. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként sajnos csak 1 Gb a RAM-om, de most a látótávolságot levettem tiny-re meg a fényerőt legkissebbre állítottam és most jó.(1-óránként kidob,de az nem nagyon zavar)
2014. jan. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!