GTA5-ben xBox-on egy olyan problémám van hogy játszok a játékkal majd elmentem és következő alkalommal amikor elindítom visszakerülök oda ahonnan előző alkalommal indultam!? Próbáltam menteni úgy hogy hazamentem, lefeküdtem az ágyba, úgy mentettem!?

Figyelt kérdés

Próbáltam a telefonról quick save és az autosave

automatikus mentést is de semmi nem használt!? Azt is próbáltam hogy korábbi mentéseket is átírtam az akkorira (ez egy darabig működött) (most 31,6%-nál tartok, nem megy tovább) Egyszer 38,4%-ig vittem ott elmentettem és a mentése meg is maradt de mégsem ott indítja el a játékot



2014. jan. 18. 15:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Még az volt az érdekes hogy amikor először volt problémám a mentéssel (az osztálytársamnak is van de őse tud segíteni) ő azt mondta hogy kapcsoljam be az automatikus mentést (neki működött) de nekem alapból be volt kapcsolva. A játék pendrive-ra van letöltve mert nemvolt elég belső tárhely. Tudnátok segíteni?
2014. jan. 18. 15:24
 2/10 anonim válasza:
Nem kell elmenteni semmit, ha pl bemész a fodrászhoz akkor is ki írja h mentés és automatikusan ment. Nekem automatikusan menti és jó. Töröld ki a sima saved gamest az nem kell.
2014. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ez a bajom hogy nincs olyan lehetőség hogy törlés

meg elvileg meglehetne nyitni a mentéseket de az lehet hogy csak gta4-ben volt metolyan lehetőséget sem ír

2014. jan. 18. 19:13
 4/10 A kérdező kommentje:
a mentésekre gondolsz amit nem enged vagy hgy kapcsoljam ki az autosave-et?
2014. jan. 18. 19:19
 5/10 anonim válasza:
Xbox-on játszol?
2014. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha xbox akkor storange-ba lehet törölni a saved gamest
2014. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Gta5-be menny a menübe és ott van hogy load games
2014. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tomika333222 válasza:
Nekem ugyan ez történik csak éppen ki játszottam es mindig a quick save-hoz dob vissza ami 20%-al ezelőtt volt.
2014. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 autókijárat válasza:
Hol található a strong ?
2016. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 autókijárat válasza:
Bocsi hol található storange ?
2016. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!