Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromal össze kaptunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromal össze kaptunk egy buliba. Megtudtam h mikor én már hazamentem smárolt egy csajjal számon kértem. Bevallotta. Arra fogja h ivott nem is tetszik neki a csaj csak a pia miatt. Nem tudom hogy meg e kellene bocsájtanom szerintetek?

Figyelt kérdés

Később bevalotta hogy két csajjal is smárolt.És az egyikel már több hónapja vagyis letagadta nem mondta el az igazat


A másik pedig hogy ismerem a csajt..tudja jól hogy együtt vagyok a pasimal ennek ellenére ráhajtott mit kéne csinálnom vele?



#barátom megcsalt
2013. szept. 23. 18:03
 1/6 Didiiayer ***** válasza:
Én nem maradnék így vele, mert tartanék attól, hogy legközelebb is megteszi.
2013. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el ha úgy érzed hogy nem érdemel meg.
2013. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott helyben tarkón csaptam volna. Ez részéről csak a kezdet, s ha tovább is együtt maradsz vele, 100% folytatni fogja a huncutkodást melletted, s közben természetesen eszébe sem jut, hogy téged értékeljen.
2013. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom de a pia sok mindenre képes ...és tudom jól h nem kell neki a csaj kicsit se ...és a csajjal mit csináljak szerintetek ??
2013. szept. 23. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A csajjal semmit, fölösleges. A barátodra koncentrálj. Piára sok mindent lehet fogni, de csak saját esetemből tudom, hogy akkor is tudom hol a határ. Ha egy érzéketlen buknó lennék még akkor sem mozdulnék rá a veszekedés után egy olyan csajra, aki nem tetszik. Lehet mondani, hogy nem emlékszem, összefolyik a világ stb stb. de a lényeg, az, hogy egy ilyen lépést nem lehet az italra fogni. Ez még sem olyan dolog, mint ha valaki sokat iszik, aztán behány a sarokba, mert nem tud mit csinálni kínjában. Tartsatok egy kis szünetet, de légy figyelmes, ha akkor is megteszi, akkor nem becsül meg téged. Inkább most bizonyosodj meg róla, mint később érjen egy újabb pofon.
2013. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A piára fogni gyengeség.Hamar keresett vigaszt a barátod,ahelyett,hogy veled próbált volna békülni.

A csajjal ne csinálj semmit,a barátod itt a lényeg.

2013. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!