XXNeonSmashXx kérdése:

Flashelt a PSP, de mégsem megy a játék! Ötlet?

Figyelt kérdés

A gépezet: PSP 3004 , Verzió: 6.60 PRO-B10

De a Memory kártyára másolt játék mégsem megy. (The game cannot be started. The data is corrupted)bla..bla...tudom, a játék nem eredeti...stb. Pedig már több játékkal is próbáltam. Lehet, hogy rossz mappába rakom a játékot? (PSP->Game->ISO) Látszik, a memória kártyán, a gamemenüpontban...


Mit kénne tenni?


Köszönök, mindent előre is. :) Tudom, hogy már 10000X-re kérdezzük, ezeket itt GyK-n...:D

14/F



#flash #hiba #PSP #Corrupted Data #milyenkulcsszóvanmég
2014. jan. 20. 14:03
 1/5 tajner10 válasza:

nekem is volt psp-m én flasheltem lehet hogy az miatt mert a psp-d csak europai játékokat futat?

Ha nem ez a baj akor flhasheld ujra aztán hátha megy.

és mejik játékra gondoltál mert van hogy a játk a hibás ha cso-ban van

2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ilyen gyors választ!

Megpróbálom újra flashelni.

És több játékkal kipróbálni, és ISO-ban...:D

Zöldkéz.

2014. jan. 20. 14:24
 3/5 tajner10 válasza:
remélem megy ha nem vegyél fel skype-n mert van még 1 verzió de az hosszú privátba írj ha nem ment
2014. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Omg rossz mappában van xD

PSP>ISO így kéne kinézni-e

2014. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen...már jó. Rossz mappában volt. Köszi uccsó, ha nem jöttem volna rá magamtól. :D

Pedig már majdnem újra-flasheltem meg minden!!!

2014. jan. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!