Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri még manapság egy 4....

Megéri még manapság egy 4. generációs ipod touch?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne használható? Alkalmazások mennyire jók rá?(úgy tudom, hogy már nincs rá ios7)

25 ezerért!



2014. jan. 20. 19:16
 1/1 WyLToR ***** válasza:

Hát attól függ mire akarod használni:

Előre leszegezem hogy az IOS 7 nincs rá alkalmazások futnak rajta habár 1-2 most pont nem jut eszembe egy sem de van ami iPhone 4S, 5, 5S, 5C iPod 5g-n fut csak. Azzal természetesen számolnod kell hogy nem tudsz rajta netezni hacsak nincs a közelben wifi, így ha netánszükséged lenne valami fájlra, vagy email-re akkor azt csak olyan helyen tudod elérni ahol wifi is van. Habár mostanság már sok a wifi ami ingyenes is... A lényeg végülis az szerintem hogy 5g mivel az jóval erősebb nem annyire de erősebb tudja mit csinál a gép és még sokáig tudod használni mivel a teljesítménye nagyon is átlagon felüli. Azért ha tényleg csak ennyi a pénz ami van nem erőltetem de ha kicsit előre gondolkodsz a jövőbe nézd meg mik várhatók. Nemsokára lehet olyanok várhatók amiknek alapkövetelménye iPodon belül 5g lesz és ha netán kiadják a 6g-t aminek kicsi esélyét látom akkor is még erős lesz. 4S tudásával vetekszik. Most összerakom amit leírtam a fontosabbakat:

- 4. generációs iOS 6-al működik és nem fogják kiadni rá az iOS 7-et.

- Wifivel működik mind a kettő ez viszont nem jobb.

- Ereje vetekszik a 4S-el. Ami még mindig megfelelő

- Ára 50-60 ezer forint ami húzós viszont megéri szerintem.

Ha netán valami kérdésed van még PM-ben szívesen válaszolok

2014. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!