Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen és mekkora mélyládát...

Milyen és mekkora mélyládát készítsek?

Figyelt kérdés
Van egy MNC 300W-os, 30cm-es, 4ohm-os mélynyomóm. Milyen (pl reflex) és kb mekkora ládát csináljak naki hogy jól szóljon a kocsiban?
2014. jan. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hát igy pontosan nem lehet megmondani mert kellenének különbözö adatai a hangszoronok amit az mnc se ad ki szóval én annyit tudok mondani hogy nagy esetleg egy 60 literes de talán a legjobb megoldás ha valaki ismerös ládájába kiprobálod
2014. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

pontos típus jobb lenne

így minden nélkül reflexben szerintem 50 literessel próbálkozz 100as és állítható hosszúságú reflexcsővel.

a hangolást meg az autóban kell majd elvégezni a végleges helyén.

2014. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

itt egy kép,ilyet próbálj össze hozni

[link]

2014. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 50 liter zárt, ha MNC Sunflowerről van szó. QTS paramétere 0.8-1 között van.
2014. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor t ***** válasza:

Volt 250/500w mnc-m szép hangja volt csak egy picit lomha alacsony az érzékenysége, de tényleg szépen szól.

Mély lásából minél nagyobbat csinálj, annál nehezebb elbaszni.

Ahogy írták a reflexnyílással kisérletezni kell, hogy szól a legjobban.

2014. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor t ***** válasza:
ládából
2014. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, 50 liter, ha befér akkor 60 liter legyen a láda. Egy 7,5-10 cm átmérőjű reficsővel hangold. Ha tudomásunkra jut a hangszóró rezonancia frekvenciája (Fs), akkor meg tudjuk mondani, milyen hosszú legyen a cső.
2014. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!