Mi a tapasztalatotok az internetes műszaki boltokról? pl. :Digitalplaza, Bemutatóterem, Eletropark, Ármátrix, stb.

Figyelt kérdés

Ha tudtok megbízhatót, vevő vagyok rá.

Előre is köszi.


2009. dec. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az eboltnál vásároltam volna, ha nem közlik a rendelés után egy héttel h nincs az a termék...de persze a honlapon ezt nem jelzik! Utána meg h akkor válasszak másikat...aztán megint 1 hét után közlik, hogy az sincs, vagy mi?)

Szóval őket NE válaszd :)

2009. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

eddig pixmaniatol rendeltem hangkártyát 25000ért

edigitaltól mp4et 30000ért

electroparktól fényképezőt 50000ért

és mindegyik megjött hibátlanul. (az árakat azért tüntettem fel hogy ennyi pénz és meg lehet bizni bennük)

2009. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő


Mi személy szerint,CSAK AZ E BOLTBÓL VÁSÁROLUNK,ha szükségünk van,valamilyen műszaki cikkre,és azt hagyományos üzletben nem találjuk meg.Itt vettünk már kenyérsütőt,konyhai órát,ágymelegítőt is.MINDENT KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTBAN,ÉS AZÓTA IS TÖKÉLETESEN MŰKÖDNEK.

2009. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én évek óta a pcx.hu ról vásárlok informatikai termékeket, eddig nagyon sok lét ott hagytam már. Rettentő megbizhatónak bizonyult, volt több garis problémám is, mindig megoldották. Az oldalon ha valami kint van akkor az van raktáron is. 2 nap az átfutási idő a rendeléstől a kiszállításig, és nem kell semilyen telefonos megerősítés. Sohasem b*sztak át eddig.

Kevesebbet vásároltem eddig az edigital.hu-ról, az is teljesen korrekt webáruház.

2009. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!