Ipad Mini 2 vagy Ipad Air?

Figyelt kérdés

A kettő között vacillálok... Melyik a gyorsabb kevésbé kifagyós stb? Miért?


Előre is kössz. :)



2014. jan. 26. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Utána olvastam telleg nagyon kevés a külömbség bennük. De Air jobb. Nagyobb kijelző sokkal és mini 2-vel ha jól tudom nem lehet telefonálni. Airral lehet.
2014. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Ha már utána kellett olvasni az már baj.


"Nagyobb kijelző sokkal"


És ez hol egyenlő a jobbal? Megmondom: sehol. Sőt, vásárlási tendenciákat figyelve kifejezetten a rosszal egyenlőbb, hisz a 7-8"-es tabletekre sokkal nagyobb a kereslet, mind iPad, mind Androidos tabletek terén.


"mini 2-vel ha jól tudom nem lehet telefonálni. Airral lehet."


Ennek meg kevesebb, mint 0 valóságalapja van, és nem is tudom hol találtál ilyen hülyeséget.


Kérdésre válaszolva semmi különbség sincs a kettő között. Pontosabban van, iPad mini 2-nek szebb a kijelzője, hisz ugyanakkora felbontású kijelző van benne, mint az Air-ben, de a kisebb felbontás miatt ez nagyobb PPI-t jelent, és méretéből adódóan a Mini-be kisebb aksi van, de a kijelzője is kisebb, így valamivel fogyasztás terén is kevesebbel beéri, tehát az nagyjából kiegyenlítődik.


Ezen kívül 100% megegyező, szóval az alapján dönts, hogy kis vagy nagykijelző kell-e.

A nagyobb nem egyenlő a jobbal, valakinek kell a 10"-es kijelző, valaki inkább a 7.9"-eset bírja, többség az utóbbi csoportba esik.

2014. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a minit ajánlom, ha már csak praktikussági szempontot nézünk, könnyen tudsz vele gépelni, egy kézben tartani, kis helyen elfér, a kijelzője gyönyörű...
2014. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!