Van egy sencor element 7v3 tabletem, de be tört az érintő felület. érdemes megcsináltatni? Kb mennyibe kerülne javíttatni vagy újat venni hozzá?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Többe kerül, mintha veszel egy ugyanolyan új tabletet.
2014. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis erre gondoltam.. ujon láttam most olyan 14,900 körül van. ilyen állapotba szerinted mennyiért tudnám eladni? talán valakinek kellhet alkatrészbe v bármi mert nem sokat volt használva, aksija és minden hibátlan
2014. jan. 27. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
párezer Ft...
2014. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha boltba ill szervizbe csináltatod ugy biztos hogy többe kerülne mint ha vennél egy ujjat de ha gondolod nekem is van egy ugyan olyan de nekem meg tul sokk mintarajz miatt lezárt és nem tudom be hozni rajta a recovery menüt a be kapcs +hang le csak annyit ir hogy biztonságiüzemmód és annyi ha gondolod a kettőből eggyet lehet csin ha érdekel hivj aszt beszélünk róla vagy irj aszt keresünk valami megoldást
2014. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!