Hogyan kell használni a tévébe épített DVB-T ( MinDig TV ) tunert?

Figyelt kérdés

Eddig T-Home IPTV előfizetésünk volt de végre lejárt a hűség és felmondtuk. Nagyon sz@r volt.


Ma előfizettünk MinDig TV Extra Családi csomagra. Kaptunk is egy ilyen kártyát: [link]


Boxot nem vettünk mivel az be van építve a tévénkbe. Viszont egy szoba antennát vettünk amit rá is kötöttünk a tévére. Az M1, M2, Duna, Duna World, TV2, RTL Klub, RTL2, Euronews csatornák szépen be is jönnek de a kártyát nem tudjuk berakni a tévébe. Már maga a foglalat is túl nagy és ha nem tartom a kártyát akkor beesik a tévébe. Ilyenkor mi van? Mégis venni kell boxot? Vagy valami külön kártya olvasó kell a tévébe?



2014. jan. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Kell egy ilyen: [link]

ebba rakod a kártyát és ezt rakod a foglaltba.

2014. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kártya önmagában kevés! Ahhoz, hogy a TV-be dughasd kel egy ún. CA Modul, amibe a kártyát kell beledugni!

[link]


Vigyázz! Nem mindegy, hogy milyet veszel, az kell ami a CONAX(Mindig TV) kártyát tudja kezelni!

PL: [link]

2014. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tuner benne van, de a kártya interfész adapter nincs, azt külön költségen kell megvenned.


[link]

2014. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha mindigtv-től kaptad a kártyát (ugye nem a jófogásról?) akkor kérhetsz modult is hozzá.

LINK: [link]

2014. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem!


Köszönöm a válaszokat!


Nem, nem a jófogásról vettük hanem az Euronics-ba. :D Az eladó rá is kérdezett valami kártya modulra hogy az biztosan nem kell de én rávágtam hogy nem mivel meg voltam győződve hogy ez is be van építve a tévébe de akkor még sincs. Holnap mehetünk vissza.

2014. jan. 27. 18:34
 6/8 A kérdező kommentje:

Megvettem a CA modult, be is raktam a tévébe és most már működik az összes TV csatorna. :)


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2014. jan. 29. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyit mertek kérni érte?
2014. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8.500 Ft ( ez volt a legolcsóbb ).
2014. jan. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!