Sony Xperia Tablet Z vs. Apple Ipad Air (4). Melyiknek mekkora a érintőképernyője (tudom hogy 10,1c és 9,7c, de a ipad kockának tűnik és így térfogat/átlagba melyik a nagyobb)? A sony 84k a apple 112k ft. Tudása, adatai szerint melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Tablet Z vs. Apple Ipad Air , Ti Melyiket Vennétek Meg (kérdojelxd)

2014. jan. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ipad 4 van és bátran merem ajánlani. Viszont a z-nek jobb a kamerája, és vízálló. Ha meg hosszú távra tervezel akkor mindenképp ipad mert tovább kap frissítést és hosszabb ideig jelennek meg rá az alkalmazások, még van hátra vagy 2-3 éve. De az air az az 5. generációs, kost akkor pontosan melyikről is van szó? (Az ár alapján inkább a 4 de ki tudja.) a képernyő méreteket jól írtad, és ezzel egyenes arányban nagyobb a sony képe akármilyen térfogatot meg átlagot veszel.
2014. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,gondoltam ,hogy nem csak az alma jel kerül annyiba hanem a tudása is. De nekem viszont sokat számít (sajnos) az ár is és ez a 28.000ft túl sok ahhoz hogy néhány opcióban jobb legyen az ipad. Samsung galaxy tab 10.1-ről mi a véleményed/etek? T-mobile oldalán 1280x800 képpontot írt ezzel át is léptem rajta, de néztem egy videót ahol 2540x1600-at írt rá ,vagy ez a note?
2014. jan. 27. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

H fontos z ár, akkor mindenképp Sony.

Teljesen korrekt tablet az is, és semmilyen téren nem kell szégyenkeznie az iPad-el szemben.

Pár téren még ha jobb is az iPad, azt a +30k-t nem éri meg.

És a Sony-n is tudsz mindent csinálni, filmet nézni, játszani, böngészni, mindent, amit iPad-en is tudnál, és még többet is, hisz Androidos.


Samsung-ot meg inkább felejtsd el, Androidosból a Nexus a legjobb (mind telefon, mind tablet terén), utána leginkább a Sony Tablet Xperia Z-t ajánlanám.

2014. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nexus árat kaphatok? Ahogy elnézem az is elég drága ,igaz arra csak pózitív válaszok jöttek, de gondolom ára is annak megfelelő. Utolsó kérdés Sony Xperia Tablet Z vagy S. Ha az S csak kisebb és olcsóbb de ugyanazt tudja akkor az jobb nem? vagy Z jobb? Bepótolja azt a 14ezret?
2014. jan. 27. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Itthon nagyon drága, külföldön ingyen osztogatják (természetesen nem, csak kb így tudom szemléltetni mennyivel olcsóbb ott).

Szóval ez miatt nem ajánlom, talán olcsóbb lenne kimenni Angliába és venni egyet, mint itthon megvenni. Plusz ami miatt még nem ajánlom, hogy nagyon hamar jön a felújított változata, ami változatlan áron sokkal jobb lenne.


Tablet S-t meg felejtsd el, nem tudom mennyivel olcsóbb, de akármennyivel is olcsóbb, nem jó.

2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek nagyon sokat segítettetek, ára és tudása miatt Sony Z mellett döntöttem.:)
2014. jan. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!