Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Jelenleg se tabletem, se laptopom nincs.

Mind kettőnek nagyon örülnék, de csak egyet választhatok.

iPad mini, vagy egy MacBook. Nem tudok dönteni. Pedig hamarosan a szüleim tudtára kell adni hogy mit szeretnék. Istenem.. Nem tudom. iPad-nek is nagyon örülnék, de egy laptopon több mindent tudok csinálni.


iPad mini azért mert:

-bárhol elfér, kézbe esik, gyönyörű dizájnja van, és gyors.


MacBook azért bert:

-több mindent tudok rajta csinálni, gyorsabb, ugyanolyan gyönyörű dizájn..stb.


Nekem igazából az a lényeg, hogy facebookozni tudjak rajta, youtube-ozni, oddice is kell néha, (de nem tudom hogy ezt van e iPad-en)meg egy-két játék (sims 2)

Egyáltalán nem tudom melyiket vegyem. Segítsetek!!!


2014. jan. 28. 11:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Office*
2014. jan. 28. 11:26
 2/10 menta34 ***** válasza:
Látom a pénz nem számít, vetessél mindkettőt meg ájfont is hozzá.
2014. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De. Igenis számít a pénz, azért vehetek most csak egy dolgot a kettő közül. Már van iPhone-om köszi. De értelmes válaszokat szeretnék.
2014. jan. 28. 11:56
 4/10 menta34 ***** válasza:
Dehogy számít a pénz, akinek számít az szuper boldog lenne egy 120 ezres windows alapú laptoppal is, nem 300 ezres mac-en gondolkozna :)
2014. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván örülnék egy 100e Forintos olcsó laptopnak. Én nem az az ember vagyok akinek csak a pénzen jár az esze. Egyáltalán nem. Csak egy kérdését tettem fel hogy ti melyiket választanátok. Segítséget kértem, és nem fejmosást.
2014. jan. 28. 12:18
 6/10 menta34 ***** válasza:
Nem fejmosás, csak tapasztalat. Ha leírtam volna, hogy egy 120 ezres laptopot vegyél szerintem leszóltad volna, mert a macbook menő :) és tényleg jó az, csak 3x annyiba kerül, pontosítok: legalább 3x annyiba :)
2014. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szóltalak volna le. Tisztába vagyok vele, hogy drága, de ezt én idővel vissza fizetem a szüleimnek. De most tényleg szükségem lenne valamelyikőjükre
2014. jan. 28. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem havi keresetem a 100e ft os olcso laptop...
2014. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát milyiket ajánljátok?
2014. jan. 28. 15:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Melyiket*
2014. jan. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!