Csari Marci kérdése:

Tablet végleges elrontása?

Figyelt kérdés
Szia$ztok! azt szeretném meg csinálni,hogy teljesen elrontom a tabletemet,hogy a szervizbe ne tudjanak vele semmit csinálni és vissza kapjam a pénzem. Hogyan tudnám elrontani?

2014. jan. 28. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, a pénzed visszakapni sztem akkor se fogod, hanem adnak egy újat. Csak gonold át, mondjuk vetted 60 ezerért a tabot, használtad 1 évig, majd elb.szod, és elvárod, h 1 évesen, használtan, szétb.szva visszaadják neked a 60 ezret?

Ilyen nem nagyon szokott lenni :D Adnak helyette új készüléket.

De amúgy is, ha elrontod, saját hibából, elmegy a garid. Azaz ha tényleg gyári hibája, akkor érvényes a gari. Ha földhöz vágod, használhatatlan lesz, de elvész a gari. Szoftveresen meg csak újra kell húzni, ha ott rontassz el vmit. Ha hardveresen hozzá nyúlsz, bye a garinak, és se pénzed nincs, se tab

2014. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom.. ha mondjuk betörik a plexi akkor azt nem csinálják meg.. de EZ EGY HONAPOS TAB KB.. és az a baj,hogy csak a logo t adja be.. nem lehet már vele csinálni semmit.. nem reagál.. mintha hibernálva lenne kb.. feltöltöm csak a logo és ezt addig csinálja még csontra le nem merül..annak is örülnék ha adnának egy ujat.. :) de valamit csinálni vele,hogy azt higgyék meghibásodott vagy valami :/
2014. jan. 28. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor induljunk ki abból, h szerinted se normális amit csinál a tab. Mit szoktak ilyenkor csinálni? :D Felhívni a szervizt. 1000% h van rá garancia, már amennyiben normális kereskedőtől vetted.

Egyébként milyen márkájú a tabod?

2014. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy rootolva van a tab.. és igy elveszik és vissza adják...
2014. jan. 28. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha nem tudja bekapcsolni, akkor észreveszi, hogy rootolt, ha nem mondod meg?
2014. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nem tom hogy megy.. de nem adhatom a hülyét,hogy azt se tudom,hogy mi az a root. :DD kiváncsi vagyok mi lesz.. de még mindig nem kaptam igazából választ :SS
2014. jan. 28. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne adhatnád a hülyét. Maximum visszaadják, hogy rootolt...
2014. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor max az lesz. :D és ha ugy lesz,hogy elveszik a tesco ba (mert ott vettem) és azt mondják hogy gyere vissza érte 3 nap mulva vagy valami ilyesmi?? ha nem lehetek ott ahogy megnézik?
2014. jan. 28. 16:18
 9/9 pinkpancser ***** válasza:
Tescoba biztos nem nézik meg (van más dolguk is és nem ez a feladatuk), hanem elküldik szervízbe. Majd utána mondják csak, hogy ugrott a gar.
2014. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!