Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennék egy Acer Aspire V3-772G...

Geri410 kérdése:

Vennék egy Acer Aspire V3-772G laptopot. A CPU i7-4702MQ 2.20GHz. A GPU GF 750M 4GB RAM. De van hasonló tudású, olcsóbb laptop, amin APU van, Intel HD 4000-es GPU-val, szintén i7-es CPU-val. Melyiket érdemesebb megvenni? Jobb az APU a 4GB-s GPU-nál?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés... a dedikált GPU-s sokkal jobb.
2014. jan. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Linkeljed a gépet mert több összeállítás van belőle!

2014. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt néztem ki, mert jelenleg Angliában tartózkodom.

2014. jan. 30. 10:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és azért gondolkodom az APU-n, mert az elvileg ugye összekapcsolja a CPU-t és a GPU-t, így elvileg gyorsabb lenne az adatátvitel a CPU és a GPU között, így jobb sebesség érhető el, de nem tudom, hogy a jelenlegi APU-k tudnak-e annyit sebességben, és minőségben, mint egy 750M 4GB RAM-mal? Vagy esetleg az APU-val érdemes még várni, és esetleg 1-2 év múlva venni majd egyet a gépembe, mert akkor már utolérik, sőt lehagyják majd az Xbox 360 tudását. Mert az egyértelmű, hogy a fejlesztés jövője az APU-ké, mert egybegyúrva a GPU és a CPU sokkal gyorsabb. És azért
2014. jan. 30. 10:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt, mert a jelenlegi laptopom ilyen vacak. :D Néha játszanék is a géppel, meg szoktam videókat is vágni. Ahhoz meg minél gyorsabb a vidikari, annál jobb.
2014. jan. 30. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább a Lenovo gépeket nézzed mert ennek nagyon gyenge a hűtése és az anyagminősége
2014. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani jót, ami játékokra is jó lesz még legalább 2 évig? Azért választottam ezt, mert nem nyertem még meg a lottót, és ezt Amerikából tudok rendelni olcsón egyet. Mert Thosiba Qosmio 770-et akartam, de azt, meg az Asus G750-es, és a Dell Alienwar megfizethetetlenek nekem, ez meg van jó áron. Hűtést lehet venni hozzá olcsón. Lehet nem mondtam, de itt dolgozok jelenleg Angliában, és itt elég brutál árak vannak. ebay-en nézegettem. Acer V3-772-t találtam jó áron Amerikából, és úgy döntöttem, ha nem találok más, hasonló tudásut ilyen árban, nem kinlódom a kereséssel. Mert mint utánajártam, ezen is APU van, mert az Intel i7-4702MQ is az, és a jobbik fajtából. Így tulajdonképpen egy Intel HD 4600-as és egy GF 750 4GB vidikari van benne. És összesen lenne a gép 550-600 font körül. Hasonló tudású Asus, Dell és MSI meg a 2-3x-osa minimum. Ebben a gépben is max a RAM-ot húznám duplájára, de egyenlőre a 8GB is elég kell legyen.
2014. jan. 30. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Biztosan a GPU a 4 giga?

Mármint, kicsit késő van, tudom, de valahogy nem értem... Adott egy egészen jónak tűnő GPU, amit integrált kártyára szeretnél cserélni?

Nekem egyébként úgy rémlik, hogy ezekben is van valamiféle IGP, talán HD 4000... Bár nem vennék rá mérget :)

Mindenesetre laptopok terén híresen rossz még az APU-k teljesítménye, az asztalihoz képest.

2014. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hasonló Dell gépek azért drágábbak, mert azok más kategóriába tartoznak, ez egyszerűen egy szemét, kár az ilyenért pénzt kiadni, ilyen gyenge hűtés mellett garantált a lassulás 20 perc játék után, mert ha túlmelegszik akkor visszavesz a sebességből.Csodák nincsenek, olcsó húsnak híg a leve
2014. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül is nem veszek Acer laptopot. Kicsit utánajártam, mert laptopok terén nem vagyok otthon, sose volt lapim. Mindig az asztali pc-k felé mozogtam, mert ne volt szükség a mobilitásra. Most viszont kéne, és úgy döntöttem kicsit áldozok rá inkább, de legyen jó. Mert körbejártam az Acer laptopokat, és azt kell mondanom, hogy lehet olcsón jól felszerelt, de hihetetlen gagyi piaci kinézete van. És ráadásul elég gagyin gyártották, a touchpad nem müxik rendesen, egyes pontokon nagyon hajlik, túl vastag stb. Most két laptopon akadt meg a szemem. Az egyik egy Gygabyte P27K CF1 Core i7 4700MQ 2,4 proci, 12GB RAM, 750GB 7200 HDD, és egy Geforce 765M 2GB-s vidikari van. Ez 626 fontomban fájna (két havi A másik kiszemelt
2014. febr. 2. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!