Van egy Apple iPod Nanon Silverem,8GB. Múltkor tán két hete mindent letörölt. Részletek lent. Valaki tud segíteni hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Kb 2hete feltettem tölteni nem a gyári töltővel és mindent letörölt. Nem csak a zenéket és videókat hanem az alapszoftvert... Felmentem iTunesra mert azt írta ki csak az iTunes mikor azt írtja hogy amennyiben problémám van a készülékemmel, kattintsak a visszatöltés gombra. Kasttitgatok de csak egy ablak ugrik fel azzal, hogy nem lehet kapcsolódni a szoftverfrissítési szerverhez, nézzem meg az internetkapcsolatot. De netem van rendesen hiba nélkül működik.Mi a teetndő ilyenkor az Apple bolton vagy Apple Dokin kívül?

2014. jan. 31. 15:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!