Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék hozzájutni egy...

Hol tudnék hozzájutni egy Pioneer VSX923 házimozi erősítő magyar nyelvű használati utasításhoz? Esetleg van valaki aki rendelkezik ilyennel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

egy teszt és rövid használati

[link]


de, itt tedd fel a kérdésed:

[link]

itt lehet, hogy többen tudnak segíteni!


(bár, még a Pioneer weboldalán sincs, letölthető magyar nyelvű útmutató)

[link]


[link]

2014. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

...esetleg felkersed a lakóhelyedhez legközelebbi Pioneer szaküzletet és ott az eladókat megkérve, minimális összegért lefénymásolják neked, az eredeti magyar nyelvű, használati útmutatót.


Dob u. 60. - Budapest

Tel: +36-1-321-5384

E-mail: info@hifibolt.hu

Web: www.hifibolt.hu


Pioneer Szaküzlet-Szerviz

Lenhossék u.33. - Budapest

Tel: +36-1-252-5479

E-mail: pioneer@pioneer-budapest.hu

Web: www.pioneer-budapest.hu


[link]

2014. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyártói weboldalakat már Én is néztem még a kérdésem előtt. Mindenesetre köszi minden tippet.


Ha esetleg valaki még olvassa és meg lenne neki a magyar nyelvű(úgy tudom elektronikus formában adták ki), akkor az jelezze.

2014. febr. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!